Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijas ceturtajā spēlē Pitsburgas "Penguins" hokejisti izbraukumā ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja Sanhosē "Sharks" komandu, nonākot uzvaras attālumā no čempionu titula.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts tagad kļuvis 3-1 "Penguins" labā. Sērijas nākamā spēle risināsies Pitsburgā.

Mača astotajā minūtē Fils Kesels izdarīja metienu pa vārtiem, bet vārtsarga atvairītā ripa atlēca tieši pie Aiena Kola, kurš atkārtotu metienu guva pirmo "golu" spēlē. Otrās trešdaļas sākumā Kesels ar asu piespēli atrada Jevgeņiju Malkinu, kurš dežūrēja pie tukšā vārtu stūra un dubultoja savas komandas pārsvaru.

Niks Spalings no "Sharks" vēlāk trāpīja ripu pa vārtu pārliktni, bet trešajā trešdaļā Patriks Marlo neizmantoja izgājienu pret "Penguins" vārtsargu. Spēles 49. minūtē "Sharks" vienus vārtus atguva, kad Melkers Karlsons ar ātru metienu no vārtu priekšas raidīja ripu vārtos, tomēr divas minūtes pirms mača beigām Ēriks Fers panāca rezultātu 3:1, noslēdzot pretuzbrukumu.