Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā Pitsburgas "Penguins" nonākusi uzvaras attālumā, lai no cīņas izslēgtu regulārā čempionāta uzvarētājus Vašingtonas "Capitals".

Trešdien "Penguins" savā laukumā izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar rezultātu 3:2, sērijā panākot rezultātu 3-1.

Spēles trešajā minūtē Džejs Bīgls izvirzīja vadībā "Capitals" hokejistus, bet Trevors Deilijs 13 minūtes vēlāk spēja rezultātu izlīdzināt. Otrajā trešdaļā Mets Kalens deva vadību "Penguins" hokejistiem, bet Džons Kārlsons no "Capitals" vēlreiz panāca līdzsvaru šajā duelī.

Trešajā periodā rezultāts nemainījās, un cīņā turpinājās pagarinājumā, kurā bija nepieciešamas vien nepilnas trīs minūtes, kad Patriks Hornkvists guva vārtus un izrāva Pitsburgas komandai uzvaru.