Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē Nešvilas „Predators” izbraukumā ar rezultātu 3:1 (0:0, 0:0, 3:1) pārspēja Detroitas „Red Wings” vienību, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-1.

Uzvarētājiem vārtus guva Gabriels Burks, Kevins Kleins un Deivids Legvands, kamēr „Red Wings” rindās vienīgo reizi precīzs bija Jirži Hudlers.

Tikmēr citā Rietumu konferences ceturtdaļfināla cīņā Fīniksas „Coyotes” viesos ar rezultātu 3:2 (0:1, 0:0, 2:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Čikāgas „Blackhawks” vienību.

Šo komandu sērijā līdz četrām uzvarām vadībā ar 2-1 izvirzījās „Coyotes” vienība.

Fīniksas komandas labā precīzi meta Rostislavs Klesla, Rejs Vitnijs un Mikels Boedkers, kura kontā uzvaras vārti, kamēr „Blackhawks” vienībā ripu vārtos raidīja Maikls Froliks un Endrjū Brunete.

Savukārt vienīgajā Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē otrdien Floridas „Panthers” ar 4:3 (2:3, 2:0, 0:0) izbraukumā pārspēja Ņūdžersijas „Devils” spēlētājus, sērijā pārņemot vadību ar 2-1.

Uzvarētājiem precīzi meta Šons Bergenhaims, Džons Gerisons, Maiks Vīvers un Braiens Kempbels, kamēr Ņūdžersijas vienības labā precīzi bija Zaks Parise, Stīvents Džionta un Patriks Eliašs.