Latviešu hokeja aizsargs Arvīds Reķis piektdien guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli Vācijas augstākās līgas (DEL) spēlē, bet viņa pārstāvētā Augsburgas "Panther" svinēja uzvaru.

"Panther" ar rezultātu 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) viesos pārspēja Šveningenes "Wild Wings".

Reķis ar vārtu guvumu atzīmējās otrā perioda septītajā minūtē, kad panāca 2:0. Tāpat viņš asistēja komandas biedra vārtu guvumā, kad pamatlaika priekšpēdējā minūtē tika panākts 4:1.

Šosezon 16 spēlēs Reķis guvis četrus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Tikmēr zaudējumu piektdien cieta latviešu uzbrucēja Herberta Vasiļjeva pārstāvētā Krēfeldes "Penguine", kas viesos ar 4:6 (0:0, 3:2, 1:4) piekāpās Minhenes "Red Bull" vienībai.

Vasiļjevs šajā mačā spēlēja uzbrucēju trešajā virknējumā, ar rezultativitātes punktiem neizceļoties.

Šosezon Vasiļjevs 20 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Turnīra līdere ar 41 punktu 19 mačos ir "Red Bull" vienība. "Panther" ar 29 punktiem 19 mačos ir septītajā vietā, kamēr "Pinguine" klubs ar 22 punktiem atrodams 11.pozīcijā 14 komandu konkurencē.