Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Latvijas komandas "Rīga" hokejisti ar zaudējumu iesākuši Pasaules kausa izcīņu jauniešu klubu vienībām.

"Rīgas" hokejisti Jekaterinburgā ar rezultātu 1:4 (0:2, 1:2, 0:0) piekāpās Šveices vienībai "Davos".

Rīdziniekiem vienīgos vārtus guva Deniss Fjodrovs, kurš otrā perioda 17. minūtē panāca 1:4.

Latvijas vienība šī turnīra apakšgrupā sacentīsies arī ar Somijas komandu Helsinku "Jokerit" un mājinieci Jekaterinburgas "Avto".

Turnīrā piedalās arī MHL čempioni Maskavas "Krasnaja armija" no Krievijas, Kazahstānas klubs Astanas "Sņežnije Barsi", "Modo" no Zviedrijas un Čehijas komanda Triņecas "Ocelari".

Tiesa, otro gadu pēc kārtas turnīrā nav nevienas komandas no Ziemeļamerikas.

Turnīrs līdz 27. augustam notiks Krievijas pilsētās Jekaterinburgā un Verhnaja Pišma.

Pasaules kauss junioriem norisinās septīto reizi. "Rīga" šo turnīru ne reizi nav izlaidusi. Pērn rīdzinieki izcīnīja piekto vietu.