Latvijas komanda "Rīga", aizvadot otro maču pēc vairāk nekā nedēļas pārtraukuma, Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta cīņā otrdien savā laukumā ar 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) atkārtoti pieveica Habarovskas "Amurskije tigri" vienību.

Šī "Rīgas" komandai bija trešā uzvara pēc kārtas.

Spēles 15.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Mārtiņš Lavrovs, bet otrās trešdaļas vidū Rustams Begovs dubultoja "Rīgas" komandas pārsvaru. Turpinājumā divus vārtus pēc kārtas guva viesi, kas viņiem 48.minūtē ļāva panākt 2:2, bet uzvaru Latvijas klubs nodrošināja divas ar pusi minūtes pirms spēles pamatlaika beigām, kad precīzs bija Miks Lipsbergs.

Abu komandu pirmajā tikšanās reizē pirmdien "Rīga" izcīnīja uzvaru pēcspēles metienu sērijā ar 2:1.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik "Rīga" ar 20 punktiem 16 spēlēs ieņem 15.vietu, bet "Amurskije tigri" vienība ar 23 punktiem 18 mačos atrodas 13.pozīcijā.

Tagad "Rīgas" hokejisti dosies uz Baltkrieviju, kur aizvadīs četras spēles ar abām šīs valsts komandām.

Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacentīsies tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.

Jau vēstīts, ka pagājušajā sezonā "Rīgas" komanda atkal nespēja pārvarēt MHL Harlamova kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla barjeru, kurā ar 2-3 piekāpās "Mitiščinskije atlanti" hokejistiem. Turklāt šajā sacensību fāzē Latvijas vienība zaudēja komandai no Mitiščiem jau otro gadu pēc kārtas.