Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Latvijas klubs "Rīga" izcīnījis trešo vietu pārbaudes turnīrā Sanktpēterburgā.

Sacensību noslēdzošajā mačā "Rīgas" komanda otrdien ar 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) zaudēja Maskavas komandai "Krasnaja armija".

Latvijas vienības labā vienīgos vārtus guva Rodrigo Ābols, trešās trešdaļas 12.minūtē vairākumā panākot rezultātu 1:2.

Pirms tam turnīrā "Rīgas" komanda ar 3:0 uzvarēja Mitišču vienību "Atlanti", ar 1:3 zaudēja Sanktpēterburgas "Dinamo" hokejistiem, ar 3:2 pārspēja Balašihas MVD komandu un ar 3:0 uzvarēja Čerepovecas "Almaz" klubu.

Piecās turnīra spēlēs tika iegūti deviņi punkti, kas deva trešo vietu sešu klubu konkurencē aiz "Dinamo" komandas, kuras kontā arī deviņi punkti, un "Krasnaja armija" hokejistiem, kuri tika pie 13 punktiem.

Jaunās sezonas MHL turnīrs startēs 1.septembrī. "Rīgas" komanda tajā startēs ceturto gadu.