Latvijas klubs "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pārspēja Habarovskas "Amurskije tigri" komandu.

Latvijas vienības labā ar vārtiem izcēlās Kārlis Ozoliņš un Artūrs Kuzmenkovs.

"Rīgas" spēlētāji pirmos vārtus mačā guva cīņas 13.minūtē, kad pēc Kuzmenkova un Edgara Siksnas piespēlēm izcēlās Ozoliņš. Savukārt rezultāta pārsvaru izdevās dubultot mača 21.minūtē, kad Kuzmenkovs pārspēja pretinieku vārtsargu pēc Siksnas piespēles.

Mača pēdējā minūtē "Amurskije tigri" izlēma vārtsargu mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas deva rezultātu - goda vārtus divas sekundes pirms pamatlaika beigām guva Andrejs Jakovļevs.

Pirms tam ceturtdien rīdzinieki savā laukumā tikās ar Balašihas MVD komandu, piedzīvojot zaudējumu pēcspēles metienu sērijā ar 3:4. Šajā mačā ceļgala savainojumu guva viens no "Rīgas" līderiem Nikolajs Jeļisejevs.

Iepriekšējo reizi abas komandas savā starpā tikās pašā sezonas sākumā, kad "Rīga" izbraukumā bija pārāka ar 2:1.

Nākamnedēļ Latvijas klubam atkal plānoti divi mači izbraukumā, bet pēc tam sāksies pārtraukums, Latvijas U-20 izlasei gatavojoties pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas sacensībām.

Šīs sezonas 30 spēlēs rīdzinieki piedzīvojuši tikai septiņus zaudējumus pamatlaikā, bet oktobra astoņos mačos tika pie septiņiem panākumiem. Novembra pirmajos piecos mačos "Rīga" cieta četras neveiksmes, tomēr nākamajās septiņās cīņās izcīnītas piecas uzvaras.