Latvijas komanda "Rīga", kas startē Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) turnīrā, piektdien piedzīvoja zaudējumu Sočos notiekošā Melnās jūras kausa pirmajā spēlē.

"Rīga" ar 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) piekāpās Krievijas U-20 A izlasei.

Vienīgos vārtus Latvijas komandas labā guva aizsargs Kristaps Zīle, kurš pirmā perioda 16.minūtē realizēja vairākumu.

Sestdien "Rīga" spēkosies ar Krievijas U-20 B izlasi, kas piektdien ar 14:1 (3:0, 6:0, 5:1) sagrāva Somijas klubu Tūsulas KJT.

Turnīrs noslēgsies svētdien, kad "Rīga" tiksies ar KJT hokejistiem, bet abas Krievijas valstsvienības aizvadīs savstarpējo maču.

"Rīga" MHL regulārajā čempionātā Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā ieņēma sesto vietu starp astoņām komandām, izslēgšanas turnīram nekvalificējoties.

Iepriekšējās piecās sezonās "Rīgas" komanda spēja sasniegt izslēgšanas turnīru. Iepriekšējā sezonā Rietumu konferences izslēgšanas spēļu 1/16 fināla sērijā līdz trim uzvarām Latvijas komanda zaudēja visās trijās spēlēs un izstājās no turpmākās cīņas.