Latvijas klubs "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:1, 1:2) izbraukumā piekāpās Voskresenskas "Himik" komandai.

Pēdējās piecās spēlēs rīdzinieki piedzīvojuši trīs zaudējumus.

Latvijas vienības labā vienīgos vārtus guva Ričards Kondrāts.

Mača rezultātu spēles 25.minūtē atklāja mājinieku hokejists Kirils Smirnovs, kurš vārtus guva brīdī, kad "Himik" komanda atradās mazākumā. Izlīdzinājumu Rīgas klubs panāca trešās trešdaļas viducī - 49.minūtē, kad pēc Edgara Kurmja piespēles rezultātu uz tablo vienādoja Kondrāts.

Divas minūtes vēlāk "Himik" spēlētāji guva uzvaras vārtus, kad precīzs metiens padevās Aleksandram Hiļčenko. Spēles izskaņā rīdzinieki nomainīja vārtsargu pret laukuma sesto spēlētāju. Pusminūti līdz mača beigām trešos vārtus Voskresenskas komandas labā guva Ņikita Sokolovs.

Šajā izbraukumā tiks aizvadīts vēl tikai viens mačs, kad ceturtdien rīdziniekiem būs jāspēkojas ar Mitišču klubu "Atlanti", savukārt pēc tam sāksies pārtraukums, Latvijas U-20 izlasei gatavojoties pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas sacensībām.

Šīs sezonas 31 spēlē rīdzinieki piedzīvojuši tikai astoņus zaudējumus pamatlaikā, bet oktobra astoņos mačos tika pie septiņiem panākumiem. Novembra pirmajos piecos mačos "Rīga" cieta četras neveiksmes, tomēr nākamajās septiņās cīņās tika izcīnītas piecas uzvaras.

"Rīgas" komandai MHL turnīrā ir arī viena tehniskā uzvara, jo no sacensībām izslēgta Ungārijas vienība Budapeštas "Patriot". Līdz ar to Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik "Rīga" ar 63 punktiem 31 spēlē joprojām ieņem ceturto vietu.

Tikmēr "Himik" ar 48 punktiem 33 mačos šajā pašā konferencē pakāpušies uz 11.pozīciju.

Pēc "Patriot" komandas izslēgšanas MHL regulārajā čempionātā palikušas 39 komandas no septiņām valstīm, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Pēc regulārās sezonas izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras konferences 16 spēcīgākās vienības.

Trīs iepriekšējās sezonās Leonīda Tambijeva vadītā "Rīgas" komanda spēja iekļūt Harlamova kausa izcīņas turnīrā, tomēr allaž jau pirmajā kārtā zaudēja Mitišču "Atlanti" komandai.