Latvijas komanda "Rīga", turpinot Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta sešu spēļu izbraukuma sēriju, sestdien ar 3:4 (0:2, 2:1, 1:1) zaudēja Maskavas "Krasnaja armija" vienībai.

Pirmajā trešdaļā divus bezatbildes vārtus guva laukuma saimnieki, kuru rindās izcēlās Andrejs Golovanovs un Aleksandrs Šarovs, bet otrās trešdaļas vidū Rihards Bukarts "Rīgai" vienus vārtus atguva. Līdz trešdaļas beigām komandas apmainījās ar gūtiem vārtiem - 3:1 mājiniekiem panāca Šarovs, bet viesiem vienus vārtus atspēlēja Miks Lipsbergs.

Trešās trešdaļas 17.minūtē Aleksandrs Tumirevs atjaunoja divu vārtu pārsvaru mājiniekiem, bet pusotru minūti pirms cīņas beigām Rustams Begovs panāca 3:4. Atlikušajā laikā "Rīgai" gan neizdevās rezultātu izlīdzināt, lai arī Kristeru Gudļevski ilgstoši laukumā aizstāja sestais spēlētājs.

Pats Gudļevskis komandas vārtos stājās pēc otrajiem zaudētājiem vārtiem pirmajā trešdaļā, kad nomainīts tika Rihards Cimermanis.

Svētdien abas komandas tiksies atkārtoti.

Uz šīm spēlēm "Rīgai" pievienojušies aizsargs Mārtiņš Porejs un uzbrucējs M.Lipsbergs, kuri sezonu iesāka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas "Dinamo" sastāvā.

Savukārt pieteikts sestdienas mačam nebija uzbrucējs Ainārs Podziņš.

Pēc svētdienas spēles "Rīgas" hokejisti nākamās divas cīņas aizvadīs savā laukumā, 8. un 9.oktobrī divreiz tiekoties ar Habarovskas "Amurskije tigri" komandu.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik "Rīga" ar 12 punktiem 13 spēlēs ieņem 16.vietu, bet "Krasnaja armija" vienība ar 18 punktiem 14 mačos atrodas astotajā pozīcijā.

Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacentīsies tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.

Jau vēstīts, ka pagājušajā sezonā "Rīgas" komanda atkal nespēja pārvarēt MHL Harlamova kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla barjeru, kurā ar 2-3 piekāpās "Mitiščinskije atlanti" hokejistiem. Turklāt šajā sacensību fāzē Latvijas vienība zaudēja komandai no Mitiščiem jau otro gadu pēc kārtas.