Latvijas komanda "Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien Piņķos ar 2:4 (0:1, 2:1, 0:2) piekāpās Jaroslavļas "Loko" vienībai.

Tādejādi "Rīgas" hokejisti piedzīvojuši jau piekto zaudējumu pēc kārtas.

Mača rezultātu jau otrajā minūtē atklāja viesi, kuriem izcēlās Sergeijs Meļņikovs. Tiesa, otrās trešdaļas ievadā Roberts Kaļķis atjaunoja līdzsvaru uz tablo, turklāt neilgi pirms pārtraukuma abas vienības vēlreiz apmainījās vārtu guvumiem, rīdzinieku labā izceļoties Robertam Baranovskim.

Tomēr noslēdzošās trešdaļas ievadā "Loko" īsā laikā guva divus bezatbildes vārtus, divreiz izceļoties Denisam Aleksejevam, kurš bija Jaroslavļas vienības galvenais panākuma kaldinātājs.

Lai gan pamatlaika izskaņā "Rīga" nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, cerētos augļus tas nenesa.

Svētdien abas komandas savā starpā tiksies atkārtoti.

Oktobra sākumā "Rīga" noslēdza sezonas pirmo izbraukumu, septiņu spēļu laikā tiekot tikai pie divām uzvarām. Savukārt nu rīdzinieki sākuši sēriju savā laukumā, nākamnedēļ aizvadot arī vēl divus mačus ar Čerepovecas "Almaz" hokejistiem. Pēcāk tiks uzsākta nākamā izbraukuma sērija.

Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā "Rīga" ar 13 punktiem 12 spēlēs ieņem septīto vietu, bet "Loko" komanda ar 31 punktu ir šīs divīzijas līdere.

Šajā sezonā MHL spēlē 31 komanda no Krievijas, Baltkrievijas, Latvijas un Kazahstānas. Visas komandas ir sadalītas divās konferencēs - Austrumu un Rietumu, kas tālāk iedalās divīzijās (kopā četras). Regulārajā čempionātā katra komanda spēlēs tikai ar savas konferences komandām (četras spēles ar katru savas divīzijas komandu un divas spēles ar savas konferences otras divīzijas komandām), kopā aizvadot 42 spēles (21 savā laukumā un 21 izbraukumā). Izslēgšanas turnīram kvalificēsies četras divīzijas spēcīgākās vienības.

"Rīgas" komandu jau otro sezonu trenē Ronalds Ozoliņš, kuram palīdz Juris Opuļskis.

Iepriekšējās piecās sezonās "Rīgas" komanda spējusi sasniegt izslēgšanas turnīru. Pagājušajā sezonā Rietumu konferences izslēgšanas spēļu 1/16 fināla sērijā līdz trim uzvarām Latvijas komanda zaudēja visās trijās spēlēs un izstājās no turpmākās cīņas.