Latvijas komanda "Rīga" kārtējā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta mačā trešdien savā laukumā ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā zaudēja Baltkrievijas klubam Minskas "Junostj".

Minskas klubs pašlaik ieņem pēdējo vietu visas līgas kopvērtējumā.

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrās trešdaļas sākumā Artjoms Šagovs vadībā izvirzīja viesus. Divas minūtes vēlāk 1:1 panāca Rustams Begovs, tomēr atpūtā ar vienu vārtu pārsvaru devās "Junostj" hokejisti, kuru rindās izcēlās Ņikita Kozlovs.

Izlīdzinājumu 2:2 četras minūtes un 45 sekundes pirms mača beigām panāca Edgars Dīķis, tomēr vēlāk sekojošajā pēcspēles metienu sērijā mājinieki piekāpās ar rezultātu 1:2. Vienīgos vārtus guva Juris Upītis.

"Rīgas" komandai šis bija pirmais zaudējums šīgada piecās aizvadītajās spēlēs.

Ceturtdien abas komandas tiksies atkāroti, bet pēc tam rīdzinieki divreiz uzņems Latvijas speciālista Aleksandra Beļavska vadīto Bobruiskas "Dinamo-Šiņņik" komandu no Baltkrievijas.

Savus iepriekšējos mačus "Rīgas" komanda aizvadīja izbraukumā Ungārijā, kad divreiz ar 6:4 un 7:3 uzvarēja vietējo Budapeštas "Patriot" vienību.

MHL Rietumu konferences kopvērtējumā "Rīga" ar 68 punktiem 45 spēlēs ieņem astoto pozīciju. Tikmēr "Junostj" komanda ar 22 punktiem 41 cīņā ir pēdējā, 17.vietā.

Sezonas izskaņā izslēgšanas spēlēs piedalīsies konferences astoņas labākās komandas.

Šajā sezonā mainīta MHL čempionāta izspēles kārtība - 33 komandas sadalītas Rietumu (17 vienības) un Austrumu (16 vienības) konferencē. Turklāt regulārajā čempionātā vienības savā starpā sacenšas tikai konferences ietvaros, aizvadot četru apļu turnīru.