Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Bufalo "Sabres", kuras rindās spēlē latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons.

"Sabres" izbraukumā ar 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) piekāpās pagājušās sezonas Stenlija kausa izcīņas čempioniem Losandželosas "Kings".

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 17:48 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu un noslēdza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu. Tāpat latvietis uzvarēja 30 procentos no iemetieniem, vairākumā nospēlēja 2:48 minūtes, bet mazākumā – 1:16 minūtes.

Uzvarētājiem vārtus guva Džefs Kārters un Anže Kopitars, bet "Kings" vārtsargs Džonatans Kviks atvairīja visu 29 pretinieku metienus.

"Sabres" Austrumu konferences kopvērtējumā ar diviem punktiem ir pēdējā, 16.vietā