Jau iepriekš kluba interešu lokā bija arī citi Latvijas hokejisti - Koba Jass, kā arī Aleksejs un Maksims Širokovi.

Kā pēc aizvadītās Kazahstānas Prezidenta kausa izcīņas izteicās "Kazcink-Torpedo" komandas galvenais treneris Oļegs Boļakins, vienība slēgs līgumus ar visiem četriem Latvijas hokejistiem. Tiesa, aizvadītajā turnīrā viņi vēl nepiedalījās, jo nepaspēja nokārtot Kazahstānas vīzas.

Šonedēļ "Kazcink-Torpedo" komanda piedalīsies pārbaudes turnīrā Kurganā.

Pagājušajā sezonā "Kazcink-Torpedo" aizkļuva līdz VHL Austrumu konferences ceturtdaļfinālam, kurā sērijā ar 2-3 piekāpās Permas "Molot-Prikamje" vienībai.

Pečura pagājušajā sezonā spēlēja citā VHL komandā Maskavas "Kriļja Sovetov", Aleksejs Širokovs sezonu noslēdza Čehijas komandā Brno "Kometa", bet vasarā uzvarēja pirmā starpkontinentālā hokeja boksa čempionāta "Icebox", viņa brālis Maksims Širokovs pagājušo sezonu aizvadīja Zviedrijas trešās spēcīgākās līgas - "Division 1" - komandā "Karlskrona", bet Koba Jass spēlēja Latvijas vienībā "Liepājas metalurgs".

Zīmīgi, ka jūlija beigās Slovākijas augstākās līgas čempionāta komanda "MHC Martin" ziņoja par līguma noslēgšanu ar Maksimu Širokovu, tomēr noprotams, ka viņš tomēr dosies uz Ustjkamenogorsku.