Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences pusfināla sērijā svētdien otro uzvaru izcīnīja Sanhosē "Sharks" komanda, kas otrajā spēlē ar 4:3 (2:2, 0:1, 2:0) savā laukumā pārspēja Detroitas "Red Wings".

Visā sērijā līdz četrām uzvarām "Sharks" izvirzījās vadībā ar 2:0.

Pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 2:2, bet tad otrajā trešdaļā "Red Wings" pārņēma vadību ar 3:2. Tomēr trešajā periodā "Sharks" guva divus bezatbildes vārtus un nodrošināja uzvaru.

"Sharks" komandas labā Džo Pavelskis guva divus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, bet Denija Hītlija rēķinā bija trīs piespēles.

Nākamā spēle notiks otrdien Detroitā.

Tikmēr Rietumu konferences pusfināla sērijā svētdien pirmo uzvaru izcīnīja Monreālas "Canadiens", kas viesos ar 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pieveica pagājušās sezonas čempionus Pitsburgas "Penguins".

Šajā sērijā rezultāts kļuva neizšķirts 1-1.

Uzvarētāju labā divus vārtus guva Maiks Kamaljeri, bet kārtējo lielisko maču aizvadīja "Canadiens" komandas slovāku vārtsargs Jaroslavs Halaks, kurš šoreiz atvairīja 38 no 39 pretinieku metieniem.

Nākamā spēle otrdien risināsies Monreālā.