Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien piedzīvoja Kārļa Skrastiņa pārstāvētais klubs Dalasas "Stars", kas savā laukumā pagarinājumā ar 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1) piekāpās Sanhosē "Sharks".

Pirmdien abas komandas jau tikās Sanhosē un toreiz ar 3:2 uzvarēja "Stars", bet tagad "Sharks" izdevās revanšs.

Skrastiņš nospēlēja 18:05 minūtes, bloķēja piecus metienus, nopelnīja četras soda minūtes, bet viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-1".

Uzvaras vārtus "Sharks" labā pagarinājuma otrajā minūtē guva Logans Kuturs. Pamatlaikā "haizivīm" divus vārtus guva Divains Setoguči, bet vienus – Torejs Mičels. "Stars" labā vārtus guva Brendans Morovs, Luī Ēriksons un Toms Vandels.