Pēc vairāku spēļu izlaišanas piektdien laukumā sevis pārstāvētā NHL kluba Dalasas "Stars" rindās atgriezies Latvijas izlases aizsargs Kārlis Skrastiņš, kurš palīdzēja saviem komandas biedriem ar rezultātu 3:2 (1:2, 0:0, 0:1) pēcspēles soda metienu sērijā pieveikt Sanhosē "Sharks".

Skrastiņš laukumā pavadīja 24 minūtes un divas sekundes, kuru laikā rezultativitātes punktus neguva, soda metienus nenopelnīja, metienus pa vārtiem neizdarīja un arī hokejista lietderības koeficients palika neitrāls.

Dalasiešu rindās pa reizei precīzi meta Maiks Ribeiro un Breds Ričardss, savukārt soda metienu sērijā - atkal Ričardss, kā arī Mats Niskanens. Toties zaudētājiem pa reizei precīzi raidījumi padevās Denijam Hīltijam un Robam Bleikam, savukārt soda metienu sērijā - Devinam Setoguči.