Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa Rietumu konferences finālsērijā uzvaru izcīnījuši Losandželosas "Kings", kas finālsērijas septītajā spēlē ar 5:4 (2:3, 1:1, 1:0, 1:0) papildlaikā pieveica pagājušās sezonas čempionus Čikāgas "Blackhawks".

Vārtiem bagāts izvērtās šīs spēles pirmais periods, kad komandas kopā guva piecus vārtus, un vadībā ar 3:2 izvirzījās "Blackhawks". Čikāgas komandas pārsvars jau perioda vidū bija 2:0, taču pretinieki spēja izlīdzināt rezultātu. Trešos vārtus "Blackhawks" labā divas minūtes pirms trešdaļas beigu signāla guva Patriks Šarps.

Otrajā periodā komandas apmainījās pa vārtu guvumam, un joprovām viena "gola" pārsvars bija "Blackhawks" - 4:3.

Trešās trešdaļas 13.minūtē Marians Gaboriks izlīdzināja rezultātu, un spēle turpinājās ar papildlaiku, kurā uzvaras vārtus jau sestajā minūtē guva Aleks Martiness.

Līdz ar to kļuvis zināms, ka  Stenlija kausa finālā spēkiem mērosies "Kings" pret  Ņujorkas  "Rangers", kas NHL Stenlija kausa izcīņas finālā spēlēs pirmo reizi kopš 1994.gada.

Stenlija kausa izcīņas finālsērija pēc Latvijas laika sāksies naktī uz ceturtdienu.