Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē svētdien uzvaru izcīnīja Vankūveras "Canucks", kas savā laukumā ar 3:2 (0:1, 1:1, 2:0) pieveica Sanhosē "Sharks".

Sērijas līdz četrām uzvarām otrā spēle 18.maijā arī notiks Vankūverā, bet tad divus mačus komandas aizvadīs "Sharks" laukumā.

Pirmā perioda izskaņā Džo Torntons guva "haizivīm" pirmos vārtus, bet otrā perioda sākumā Makss Laperjērs izlīdzināja rezultātu. Devītajā minūtē Patriks Marlo atguva "Sharks" komandai vadību, bet lūzumu "Canucks" panāca trešā perioda vidū, kad nepilnas pusotras minūtes laikā vārtus guva Kevins Bieksa un Henrīks Sedīns.

NHL Stenlija kausa pusfināla otrajā pārī spēlē Tampabejas "Lightning" un Bostonas "Bruins". Šajā sērijā pirmajā spēlē viesos ar 5:2 uzvarēja "Lightning".