Tampabejas "Lightning" komandai izdevās otrajā spēlē pēc kārtas uzvarēt Ņujorkas "Rangers" un ar 2-1 izvirzīties vadībā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences finālsērijā.

Sērijas trešajā spēlē "Lightning" pārspēja konkurentus ar 6:5 (1:2, 3:1, 1:2, 1:0); uzvaras vārtus pagarinājuma ceturtajā minūtē guva krievu uzbrucējs Ņikita Kučerovs, kurš arī tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni. Viņš šīssezonas Stenlija kausa izcīņā jau izcēlies ar septiņiem gūtiem vārtiem.

Ondržejs Palāts "Lightning" labā šai spēlē guva divus vārtus, vēl "Rangers" vārtsargu Henriku Lundkvistu pārspēja arī Stīvens Stamkoss, Tailers Džonsons un Alekss Killorns. Ņujorkas labā rezultatīvi bija Džespers Fasts, kurš guva divus vārtus, Deriks Brasārs, Raiens Makdonahs un Dens Boils, kurš izlīdzināja spēles rezultātu nepilnas divas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Ceturtā sērijas spēle notiks Tampā.

Kā zināms, Rietumu konferences finālā sacenšas Anaheimas "Ducks" un Čikāgas "Blackhawks".