Sauso zaudējumu Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačā piektdien piedzīvoja pieredzējušā latviešu uzbrucēja Herberta Vasiļjeva pārstāvētā Krēfelfes "Pinguine", kas izbraukumā ar 0:3 (0:0, 0:0, 0:3) piekāpās Īzerlonas "Roosters".

Vēl trešā perioda sākumā rezultāta tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu, bet tad mājinieki otrajā trešdaļas minūtē atklāja cīņas rezultātu. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām "Pinguine" zaudēja vēl vienus vārtus, bet trešo ripu "Roosters" raidīja jau tukšos viesu vārtos.

Vasiļjevs šajā spēlē izcēlās ar trim metieniem pa pretinieku komandas vārtiem un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr laukumā neizgāja pieredzējušais latviešu aizsargs Arvīds Reķis, bet viņa pārstāvētā Augsburgas "Panther" komanda savā laukumā ar 4:8 (2:2, 0:1, 2:5) piekāpās Diseldorfas EG (DEG) vienībai.

DEL kopvērtējumā "Panther" komanda ar 38 punktiem 23 spēlēs atrodama pietkajā vietā, savukārt "Pinguine" ar 20 punktiem 23 mačos ir noslēdzošajā, 14.pozīcijā.