Pieredzējušais Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Herberts Vasiļjevs piektdien izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm Vācijas augstākās līgas (DEL) regulārā čempionāta spēlē, kurā Krēfeldes "Pinguine" vienība savā laukumā ar 4:3 (3:2, 1:0, 0:1) uzvarēja Berlīnes "Eisbaren" hokejistus.

Otrās trešdaļas vidū "Eisbaren" komanda uz ilgu laiku palika trijatā pret pieciem pretiniekiem, ko Vasiļjeva maiņa izmantoja un tika gūti divi vārti pusotras minūtes laikā, abas reizes rezultatīvas piespēles izpildot latvietim.

Uzbrucējs mača gaitā veica divus metienus pa vārtiem, cīņu noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šīs sezonas 13 spēlēs Vasiļjevs tagad guvis vienus vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr neveiksmju sēriju, kuras laikā divās spēlēs netika gūti vārti piektdien pārtrauca latviešu aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas "Panther" komanda, kas ar 5:4 (2:1, 1:3, 1:0, 1:0) savā pagarinājumā pieveica latvieša kādreizējo vienību Volfsburgas "Grizzly Adams".

Šajā mačā Reķis nopelnīja divas soda minūtes, kuru izciešanas laikā "Grizzly Adams" guva savus trešos vārtus, kā arī tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Čempionāta kopvērtējumā "Panther" vienība ar 14 spēlēs iekrātiem 24 punktiem atkritusi uz ceturto vietu, bet "Pinguine" ar 13 mačos gūtu 21 punktu ir astotā.