Latvijas hokeja izlase pēc deviņu gadu pārtraukuma iekļuva pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, un uzreiz pēc spēles hokejisti, treneri un valstsvienības vadība bija ļoti pacilātā noskaņojumā.

Latvijas Televīzijas operators fiksēja kadrus, kā spēlētāji pēc mača atgriezās ģērbtuvēs, un tur bija dzirdami prieka saucieni. Tāpat arī Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols spēlētājus un trenerus sagaidīja un visus apsveica.

Kā ziņojām, Latvijas izlase pārspēja Dāniju ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) un pirmo reizi pēc deviņu gadu pārtraukuma kvalificējās pasaules čempionāta izslēgšanas spēlēm. Vienīgos vārtus šai mačā guva Andris Džeriņš. Latvijas izlases pretinieki ceturtdaļfināla mačā ceturtdien pulksten 21:15 pēc Latvija laika būs Zviedrijas valstsvienība, kas bija spēcīgākā komanda A apakšgrupā.