Pārliecinoši pasaules hokeja čempionātā turpina spēlēt viena no mājiniecēm Zviedrijas izlase, kas trešdien izcīnīja jau savu ceturto pārliecinošo uzvaru un Stokholmas grupā ir pirmajā vietā.

Savā ceturtajā mačā zviedri ar 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) pieveica sīkstu pretestību izrādījušo Vāciju. Lai gan pēc otrās trešdaļas zviedri bija vadībā tikai ar 3:2, pēdējā trešdaļā Zviedrija pārliecinoši bija labāka un neradīja šaubas par savu uzvaru. Visā spēlē zviedriem arī nospiedošs pārsvars metienos – 45:17.

Zviedrijas labā vārtus guva Markuss Krīgers, Viktors Stālbergs, Ēriks Kārlsons, Niklass Pēšsons un Jūhans Francens. Vācijas rindās ar vārtu guvumiem izcēlās Filips Gogula (pirmā perioda pēdējā sekundē panāca 1:1) un Patriks Reimers.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='zviedrija'; $t2='vacija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>