Zviedrijas hokeja izlase pasaules čempionāta spēlē sestdien ar rezultātu 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) uzvarēja Itālijas valstsvienību.

Lai gūtu pirmos vārtus, Zviedrijas izlasei vajadzēja sešas minūtes, kad precīzi meta Markuss Krīgers, bet pirmā perioda izskaņā Stafans Kronvalss rezultāta pārsvaru dubultoja. Otrās trešdaļas sestajā minūtē pēc Ērika Karlsona raidījuma rezultāts kļuva 3:0 Zviedrijas labā, bet ceturtie vārti tika gūti pēdējās trešdaļas otrajā minūtē, precīzi metot Gabrielam Landeskogam.

'Sauso' spēli aizvadīja Zviedrijas vārtsargs Viktors Fasts, kurš tika galā ar 19 raidījumiem, bet pa Itālijas vārtiem tika izdarīti 42 metieni. Septiņas minūtes pirms spēles beigām Itālija veica vārtsarga maiņu, Danielu Belisimo nomainot Tomasam Traugustam.

Pēc šīs spēles Itālijas izlasei zuda pat teorētisas iespējas iekļūt pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, bet Zviedrija jau priekšlaicīgi nodrišināja sev vietu četru spēcīgāko grupas komandu pulkā.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='zviedrija'; $t2='italija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>