2015.gada Pasaules hokeja čempionāta pirmajā B grupas spēlē ASV izlase ar rezultātu 5:1 (1:0, 2:1, 2:0) negaidīti pārliecinoši pārspēja Somijas hokejistus.

ASV valstsvienība uz pasaules čempionātu devusies ar vairākiem nepieredzējušiem spēlētājiem, tāpēc netika uzskatīta par favorīti šajā mačā. Tomēr spēles pirmā perioda pēdējā minūtē Stīvs Mozess, kurš sezonu aizvadīja Somijas klubā "Jokerit", izvirzīja vadībā ASV komandu.

Otrajā trešdaļā Somijas izlase rezultātu izlīdzināja, 26.minūtē vārtus gūstot Jirki Jokipakam, taču cīņas turpinājumā četrus bezatbildes vārtus guva amerikāņi. Vispirms precīzi meta Mets Hendrikss, bet tad arī Dens Sekstons un Niks Bonino. Mačam punktu pielika Hendriksa metiens tukšajos vārtos.

$d_id=3; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>