Otro uzvaru divās spēlē pasaules čempionātā hokejā sestdien izcīnīja ASV izlase, kas B grupas mačā Ostravā minimāli ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pieveica Norvēģiju.

Amerikāņi piektdien čempionāta atklāšanas dienā negaidīti pārliecinoši apspēlēja Somiju, bet tagad pēc uzvaras pār norvēģiem kļuvuši par B grupas līderiem. Amerikāņiem spēlē bija ievērojams pārsvars metienos (35 pret 23), kas arī deva pamatus uzvarai.

Daudz agresīvāk spēli iesāka Norvēģija, kas septītajā minūtē pēc Mortena Aska metiena izvirzījās vadībā. Pēc sešām minūtēm Trevors Lūiss izlīdzināja rezultātu, bet otrā perioda sestajā minūtē Broks Nelsons guva uzvaras vārtus.

$d_id=19; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>