Baltkrievijas hokeja izlase otrdien pasaules čempionāta spēlē ar rezultātu 3:2 (0:1, 3:1, 0:0) pārspēja Kazahstānas valstsvienību.

Spēles pirmos divus vārtus guva Kazahstāna, kad trešajā un 28.minūtē precīzs bija Vadims Krasnoslobodcevs, bet Balktrvieja sāka atspēlēties un nākamo piecu minūšu laikā Konstantīns Kolcovs un Mihails Grabovskis rezultātu izlīdzināja. Savukārt 34.minūtē Jevgēņijs Koviršins vadībā jau izvirzīja Baltkrievijas komandu. Trešajā trešdaļā rezultāts nemainījās.

Baltkrievijai šī bija pirmā uzvara trīs spēlēs, bet Kazahstāna trīs spēlēs pie uzvarām nav tikusi.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='baltkrievija'; $t2='kazahstana'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>