Latvijas valstsvienībai neieskaitītie vārti pasaules čempionāta mača pēdējā minūtē pret Baltkrieviju ļoti sadusmoja Latvijas līdzjutējus, kuri savu sašutumu pauda sociālajos tīklos.

Atgādinām, ka Latvijas izlase svarīgā pasaules čempionāta mačā par iekļūšanu ceturtdaļfinālā ar rezultātu 1:3 piekāpās Baltkrievijai. Pie rezultāta 1:2 Latvija pēdējā minūtē guva vārtus, tomēr tiesneši izlēma tos neieskaitīt, jo Gints Meija esot atradies vārtsarga laukumā. Televīzijas atkārtojumā šī epizode neizskatījās pēc pārkāpuma, bet mačā tiesneši pat neizskatīja iespēju aplūkot video atkārtojumu.

Latvijas līdzjutēji pēc šī notikuma neslēpa savas emocijas sociālajā tīklā "Twitter". Tur Baltkrievijas panākums tiek nosaukts par "viltus uzvaru", kā arī tiesnesis tiek apvainots kukuļu ņemšanā. Tāpat neiztika bez ironiskiem jokiem, kā arī neizpratne par šīs epizodes neizvērtēšanu video atkārtojumā.