Dānijas hokeja izlase sestdien "skandināvu duelī" B grupas mačā Ostravā ar 4:1 (2:1, 1:0, 1:0) pārspēja Norvēģiju un izcīnīja pirmo uzvaru šāgada pasaules čempionātā.

Pēc savas pirmās uzvaras Dānija sev ir garantējusi palikšanu A grupā, savukārt norvēģiem šis zaudējums pārvilka svīru cerībām uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā. Turklāt Dānija pirmo reizi pasaules čempionāta elitē spēja uzvarēt savus kaimiņus.

Mača rezultāts tika atklāts jau pirmajās minūtēs, kad Nikolass Jensens izvirzīja vadībā Dāniju, bet jau pēc neilga brīža rezultāts uz tablo jau bija neizšķirts - vārtus Norvēģijas labā guva Kens Andre Olimbs. Taču pēc tam izrādījās, ka tie paliks norvēģu vienīgie vārti šai mačā, kamēr dāņi vēl trīs reizes pārspēja Larsu Haugenu.

Divus no četriem vārtiem Dānijas izlase guva, spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Abām komandām grupu turnīrā atlicis aizvadīt vēl pa vienai spēlei - Dānijai ar Slovēniju, kas joprojām ir bez uzvarām,bet Norvēģijai - ar spēcīgajiem baltkrieviem.

$d_id=83; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>