2014.gada pasaules hokeja čempionāta A grupas spēlē Dānijas izlase, pēdējās pamatlaika minūtēs atspēlējot divu vārtu deficītu, ar rezultātu 4:3 (1:2, 0:0, 2:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Čehiju.

Čehijas izlase izvirzījās vadībā jau spēles sākumā. Piektajā minūtē vairākumā Jakubs Klepišs izcēlās ar spēcīgu un precīzu metienu no distances, bet divas minūtes vēlāk Jaromirs Jāgrs pēc teicamas Vladimira Sobotkas sodīja dāņus par vēl vienu noteikumu pārkāpumu.

Dānijas izlasei pirmās trešdaļas vidū izdevās atspēlēt vienus vārtus, precīzi metot Stefanam Lasenam. Turpinājumā komandas laukumā spēkojās diezgan līdzīgi un līdz otrās trešdaļas beigām rezultāts vairs nemainījās.

Trešās trešdaļas pirmajās minūtēs Jakubs Kindls ar tālu metienu atjaunoja Čehijai divu vārtu pārsvaru, tomēr Dānija sāka "pakaļdzīšanos". 56.minūtē Jesperam Jensenam izdevās panākt rezultātu 2:3, bet pēdējā minūtē Patriks Bjorkstrands izrāva neizšķirtu un ieveda spēli pagarinājumā.

Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienu sērijā Mikels Boedkers guva uzvaru nesošo "bullīti" savai komandai.

$d_id=80; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>