Pārliecinošu uzvaru savā otrajā spēlē pasaules čempionātā Prāgā svētdien izcīnīja Zviedrijas hokeja izlase, ar kuru pirmdien tiksies Latvija.

Priekšsacīkšu A grupas mačā zviedri ar 6:1 (3:0, 3:0, 0:1) sagrāva Austriju, bet trīs vārtus uzvarētājiem guva Filips Forsbergs, kura konta arī viena rezultatīva piespēle.

Spēles sākums gan neliecināja, ka zviedri gūs vieglu uzvaru, jo vairāk nekā 10 minūtes toni laukumā noteica austrieši. Austrijas hokejisti neizmantoja vairākas vārtu gūšanas iespējas, un zviedri lēnām pārņēma iniciatīvu. Spēles 14. minūtē Forsbergs guva savus pirmos vārtus, bet pirmā perioda izskaņā 41 sekundes laikā Oskars Klefboms un Antons Landers panāca 3:0. Otrajā periodā jau zviedri dominēja laukumā, trīs vārtus gūstot nepilnu trīs minūšu laikā – divreiz izcēlās Forsbergs, bet vēl vienus vārtus guva Eliass Lindholms. Austrija gan spēlē "sausā" nepalika un nepilnas septiņas minūtes pirms beigām Dominiks Heinrihs ar plaukstas metienu guva vārtus.

$d_id=23; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>