Pasaules hokeja čempionātā ceturtdien "hat trick" sasniedza Kanādas izlases uzbrucējs Kodijs Hodžsons, palīdzot savai valstsvienībai ar 6:1 (1:1, 1:0, 4:0) pieveikt Dāniju.

Kanādai pēc sensacionālā zaudējuma pirmajā spēlē pret Franciju šis bija trešais panākums pēc kārtas. Savukārt Dānijai šī bija trešā neveiksme četrās spēlēs.

Kanādas izlase ilgi nespēja savu pārsvaru pārvērst vārtu guvumos, bet dāņu pretestību salauza pēdējā periodā, gūstot četrus vārtus. Trīs no šiem vārtiem pēdējā periodā Kanāda guva septiņu minūšu laikā.

Uzvarētājiem ar "hat trick" izcēlās Kodijs Hodžsons, divus vārtus (vienus no tiem mazākumā) guva Mets Rīds, bet reizi izcēlās Džonatans Iberdo. Dānijai vienīgos vārtus guva Niklass Jensens, pirmā perioda vidū izlīdzinot rezultātu 1:1.

Dānijai pasaules čempionātā vēl jāspēlē pret Slovākiju, Čehiju un Franciju, un visticamāk, ka dāņi šajos mačos cīnīsies par vietas saglabāšanu elitē, nevis par iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

$d_id=62; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>