Svarīgu uzvaru pasaules čempionāta otrās divīzijas A grupas turnīrā Īslandē piektdien guva Igaunijas hokeja izlase, kas ar 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) pieveica vienus no savām galvenajām konkurentēm Horvātijas valstsvienību.

Pirmajā periodā Roberts Roba un Aleksejs Sibircevs panāca 2:0 igauņu labā, taču Džoels Prpičs otrā perioda vidū samazināja starpību un pēdējās trešdaļas vidū Igors Lazičs arī izlīdzināja rezultātu. Uzvaras vārtus nepilnas divas minūtes pirms mača beigām igauņiem guva Romāns Andrejevs.

Neilgi pēc gūtajiem vārtiem igauņi palika mazākumā, horvāti vēl noņēma vārtsargu, tomēr Igaunija nosargāja pārsvaru un svinēja uzvaru.

Igaunijas konkurentes turnīrā cīņā par vienīgo ceļazīmi uz pirmo divīziju vēl būs Spānija, Īslande un Jaunzēlande. Tomēr tieši horvāti tika uzskatīti par igauņu galvenajiem konkurentiem, lai gan Horvātija jau pirmajā spēlē ceturtdien negaidīti ar 2:3 piekāpās Spānijai. Igaunija turnīru ceturtdien sāka ar pārliecinošu uzvaru 5:2 pār Serbiju.