Itālijas hokeja izlase svētdien pasaules čempionātā guva savu pirmo uzvaru, ar 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) pieveicot Franciju, kas turnīra ievadā šokējoši pārspēja Kanādu.

Itālija izrādīja sīkstu pretestību Francijai, kas izdarīja ievērojami vairāk metienu (29:17).

Otrā perioda vidū Lorāns Menjē guva Francijai pirmos vārtus, taču jau pēc divām minūtēm Džulio Skandella panāca izlīdzinājumu. Uzvaras vārtus Itālija guva tikai 58 sekundes pirms pamatlaika beigām, kad Francijas vārtus priekšā izveicīgāks bija Markuss Ganders.

Šajā grupā kopā ar Franciju, Itāliju un Kanādu spēlē vēl arī Zviedrija, Norvēģija, Čehija, Slovākija un Dānija.

$d_id=26; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>