Čehijas hokeja izlase svētdien pasaules čempionāta A grupas priekšpēdējā spēlē tikās ar Vācijas valstsvienību un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0), garantējot sev iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Spēles sākumā mājinieki gan divreiz nonāca iedzinēju lomā - vispirms pirmās trešdaļas astotajā minūtē, kad Daniels Pietta atklāja šīs spēles rezultātu, pēc tam otrās trešdaļas sākumā, kad Mihaels Volfs vēlreiz izvirzīja Vāciju vadībā. čehiem rezultātu vispirms izlīdzināja Mihals Vondrka, kurš komandā tika pieteikts tikai pirms šā mača, un otrajā periodā - Petrs Koukals.

Mača turpinājumā vāciešiem vairs neļāva gūt vārtus, čehi meistarīgi darbojās aizsardzībā, neļaujot apdraudēt Ondržeja Paveleca vārtus, kamēr paši vēl divas reizes pārspēja Timo Pīlmeijeru. Vispirms vadībā Čehiju izvirzīja Jakubs Vorāčeks, realizējot skaitlisko vairākumu, bet punktu šim mačam rezultāta izteiksmē pielika vecmeistars Jaromirs Jāgrs, kurš panāca gala iznākumu - 4:2.

Šī bija salīdzinoši korekta spēle abu komandu izpildījumā - katrai pa sešām soda minūtēm, bet skaitlisko vairākumu izdevās realizēt tikai čehiem. Spēles raksturu arī parāda izdarīto metienu skaits pa vārtiem - 38 pret 14 mājinieku labā.

Pēc aizvadītām sešām spēlēm Čehija A grupas kopvērtējumā saglabā trešo vietu, pēc gūto-zaudēto vārtu starpības piekāpjoties zviedriem, kam arī ir 13 punkti. Vācija ar sešiem punktiem ir piektajā vietā. Pēdējo grupas spēli čehi aizvadīs pret Šveici, bet Vācija - pret Austriju.

$d_id=87; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>