2013.gada pasaules hokeja čempionāta spēlē ceturtdien Kanādas valstsvienība ar rezultātu 3:0 (1:0, 2:0, 0:0) pārspēja vienu no turnīra mājiniecēm Zviedrijas izlasi.

Kanādieši vadībā izvirzījās spēles devītajā minūtē pēc Stīvena Stemkosa precīzā metiena, bet otrā perioda sākumā Lūks Šens panāca 2:0. Mača 33. minūtē Kanāda ieguva trīs vārtu pārsvaru, kad precīzs bija Džordans Stāls.

Spēles pēdējās 20 minūtēs Zviedrija centās mainīt spēles gaitu, tomēr daudzos uzbrukumus viņiem neizdevās noslēgt par precīzu metienu, piedzīvojot "sauso" zaudējumu.

$d_id=81; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2013/hockeystar2013/fe.php' ?>