Ar uzvaru pasaules čempionātu piektdien Helsinkos sāka vieni no turnīra favorītiem Kanādas izlases hokejisti, kuri ar 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) pieveica Slovākiju.

Pirmajā periodā Džeimijs Benns guva kanādiešiem pirmos vārtus, bet otrā perioda sākumā Tomašs Tatars izlīdzināja rezultātu. Izšķirošo pārsvaru kanādieši ieguva otrā perioda otrajā pusē, kad nepilnu trīs minūšu laikā vārtus guva Džordans Eberle un Endrū Lads.

Pēdējās trešdaļas sākumā Milans Bartovičs samazināja rezultāta starpību, pēdējā minūtē slovāki nomainīja arī vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet tomēr paglābties no zaudējuma slovāki nespēja.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='kanada'; $t2='slovakija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>