Kanādas hokeja izlase pēdējā A grupas spēlē otrdien ar 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) pārspēja Norvēģiju un var gatavoties pasaules čempionāta ceturtdaļfinālam, esot grupas līderu godā.

Norvēģi izradījās sīksti pretinieki - pēc pirmās trešdaļas viņi atradās vadībā ar 1:0, bet pēc nospēlētām 40 minūtēm rezultāts bija neizšķirts 2:2. Uzvaras vārtus kanādieši guva trešā perioda vidū, kad Džoels Vords realizēja skaitlisko vairākumu. Jāpiebilst, ka Vords šai spēlē guva divus vārtus un abus - vairākumā.

Mača beigās norvēģi ieguva skaitlisko pārsvaru un nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču izlīdzināt rezultātu neizdevās.

Pēc šīs uzvaras kanādieši ir kļuvuši par A grupas kopvērtējuma līderiem un ceturtdaļfinālā sacentīsies ar B grupas ceturtās vietas īpašniekiem. Kā zināms, uz šo vietu pretendē Latvija un Somija.

$d_id=108; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>