2014.gada pasaules hokeja čempionātu ar uzvaru sāka Čehijas valstsvienība, kas A grupas spēlē ar rezultātu 3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 1:0) pagarinājumā uzvarēja Slovākijas izlasi.

Spēles septītajā minūtē čehs Ondržejs Ņemecs realizēja vairākumu un panāca 1:0. Cīņas turpinājumā 26.minūtē Mihals Miklīks pēc sāncenšu kļūdas uz zilās līnijas meta no distances un ripa pēc rikošeta atrada ceļu vārtos, rezultātam kļūstot 1:1. Pēc desmit minūtēm Mareks Viedenskis izvirzīja vadībā Slovākijas izlasi.

Slovāki ilgāku laiku turējās vadībā, bet divas minūtes pirms pamatlaika beigām Jaromirs Jāgrs saņēma piespēli vārtu priekša un raidīja ripu vārtos, ievedot spēli pagarinājumā. Jakubs Klepišs pēc individuāla gājiena papildlaika otrajā minūtē izrāva Čehijas izlasei uzvaru.

$d_id=8; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>