Bez zaudējumiem pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīru pirmdien noslēdza Krievija izlase.

B grupas pēdējā, septītajā spēlē Krievijas izlase ar rezultātu 4:0 (1:0, 2:0, 1:0) pārspēja Itālijas valstsvienību.

Krievijas izlases labā ar vārtu guvumiem izcēlās Pāvels Dacjuks, Jevgēņijs Kuzņecovs, Jevgēņijs Birjukovs un Aleksandrs Popovs, bet Krievijas izlases vārtus sargāja abi vārtsargi – Semjons Varlamovs un Mihails Birjukovs. Varlamovs pirmajā periodā tika galā ar astoņiem metieniem, bet Birjukovs, kurš spēlēja otrajā un trešajā periodā, atvairīja 21 raidījumu.

Līdz ar to Krievijas izlase apakšgrupu turnīru noslēdza pirmajā vietā, septiņās B grupas spēlēs nepiedzīvojot nevienu zaudējumu un izcīnot 21 punktu. Tikmēr Itālijas izlase zaudēja vietu pasaules čempionāta augstākajā divīzijā, jo B grupas septiņās spēlēt tika diviem punktiem, ieņemot pēdējo, astoto pozīciju.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='krievija'; $t2='italija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>