2014.gada pasaules hokeja čempionāta spēlē Krievijas izlase ar rezultātu 7:2 (1:0, 3:0, 3:2) B apakšgrupā sagrāva Kazahstānas valstsvienību, turpinot sacensības bez zaudējumiem.

Kazahstānai izdevās izturēt pirmo Krievijas ofensīvu, tomēr 15.minūtē vairākumā Sergejs Plotņikovs izvirzīja vadībā krievu komandu. Arī otros un trešos vārtus Krievija guva vairākumā – otrā perioda trešajā minūtē precīzi meta Jegors Jakovļevs, bet ceturtajā minūtē - Daniss Zaripovs.

Otrās trešdaļas vidū Nikolajs Kuļomins atņēma ripu kazahu spēlētājam Dmitrijam Uperam, un izgāja pret vārtsargu, gūstot ceturtos vārtus. Noslēdzošās trešdaļas ievadā 5:0 pēc skaistas saspēles panāca Viktors Tihonovs. Kazahstāna turpinājumā divus vārtus atguva, precīzi metot Mihailam Panšinam un Andrejam Spiridonovam, tomēr spēles pēdējā minūtē Krievijai Plotņikovs un Aleksandrs Burmistrovs guva vēl pa vārtiem, panākot spēles gala rezultātu – 7:2.

$d_id=56; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>