Otro uzvaru pasaules čempionātā svētdien izcīnīja Krievijas izlase, kas ar rezultātu 4:2 (0:0, 3:2, 1:0) pārspēja Norvēģijas vienību.

Krievijas hokejisti mača rezultātu atklāja spēles 22. minūtē, kad vairākumā ar spēcīgu metienu vārtus guva Pāvels Dacjuks, bet sešas minūtes vēlāk, atkal realizējot vairākumu, 2:0 panāca Deniss Deņisovs. Rezultatīvais otrais periods turpinājās, un 31.minūtē Mortens Asks norvēģiem vienus vārtus atguva, tomēr pēc divām minūtēm rezultāts bija 3:1, jo precīzs bija Nikolajs Kuļomins. Pēdējo trešdaļu krievi iesāka ar Aleksandra Perežogina vārtu guvumu, bet atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Atgādinām, ka turnīra pirmajā spēlē Krievija ar 5:2 uzvarēja Latviju, bet Norvēģija ar 1:3 piekāpās Zviedrijai.

Abas šīs komandas spēlē B jeb Stokholmas grupā, kurā ir arī Latvija. Vēl šajā grupā ir Dānija, Vācija, Zviedrija, Itālija un Čehija.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='krievija'; $t2='norvegija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>