Vēl vienu pārliecinošu uzvaru pasaules hokeja čempionāta Minskā pirmdien izcīnīja Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā Krievijas hokeja valstsvienība, kas ar 6:1 sagrāva ASV izlasi.

Tādējādi Krievija izcīnīja trešo uzvaru trīs spēlēs un revanšējās amerikāņiem par graujošo zaudējumu pagājušā gada pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā.

Krievijas izlases pārsvars ne mirkli neradīja šaubas, lai gan metienu ziņā krietni aktīvāki bija amerikāņi (39:20). Krievijai divus vārtus guva Viktors Tihonovs, bet pa vieniem Aleksandrs Ovečkins, kurš realizēja "bullīti", Nikolajs Kuļomins, Jevgeņijs Kuzņecovs un Sergejs Plotņikovs. Amerikāņiem vienīgos vārtus guva Džastins Abdelkaders, kurš otrā perioda sākumā samazināja starpību līdz 1:3.

$d_id=42; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>