2016. gada pasaules hokeja čempionāta mājinieki Krievijas hokejisti pirmdien A grupas spēlē Maskavā ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja Norvēģijas valstsvienību.

Spēles pirmajā periodā Krievijas hokejisti aktīvi meklēja veidus, kā ātri gūt vārtus, tomēr norvēģu vārtsargs Stefens Sobergs darbojās ļoti veiksmīgi. Ik pa laikam Norvēģija izveidoja uzbrukumu, tomēr pārsvars piederēja Krievijai. Otrās trešdaļas sākumā Krievija guva vārtus, kad Dmitrijs Orlovs uzmeta nepārāk spēcīgu metienu no tālas distances, bet Ivans Teļegins mainīja ripas lidojuma virzienu, ievirzot to vārtos.

Tad Norvēģijai izdevās neliela ofensīva, izveidojot vairākus momentus, bet ripa nelidoja Iļjas Sorokina vārtos, tomēr pusotru minūti pirms trešdaļas beigām viņi viduszonā pieļāva kļūdu, ripu ieguva Vadims Šipačovs, viņš piespēlēja Artēmijam Panarinam, kurš ar nūjas neērto pusi pārmeta ripu pāri Soberga kājsargam, panākot 2:0.

Trešā perioda ievadā Romāns Ļubimovs lieliski noorientējās situācijā pēc Alekseja Jemeļina metiena – ripa pēc viņa metiena uzlidoja augstu gaisā, taču uzbrucējs visu redzēja un no gaisa guva vārtus. Norvēģijas izlase turpinājumā pārņēma iniciatīvu un daudz meta pa vārtiem, taču ripu tajos tā arī neizdevās iedabūt.

Krievijas izlase A grupa ar 15 punktiem ieņem otro vietu, bet Norvēģija ar pieciem punktiem ierindojas septītajā vietā.

$duelID=359;$eventID=11;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>