Pasaules hokeja čempionāta B apakšgrupas mačā svētdien Krievijas izlase ar rezultātu 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) pārspēja Slovēnijas valstsvienību.

Krievijas izlase spēli iesāka ar ātru vārtu guvumu, kad Iļja Kovaļčuks pretuzbrukumā raidīja ripu pretinieku vārtos. 36 sekundes pēc tam Nikolajs Kuļomins dubultoja rezultāta pārsvaru, taču trešdaļas pēdējā minūtē vairākumā Jevgeņijs Dadonovs pēc Artēmija Panarina piespēles panāca jau 3:0.

Otro trešdaļu ar vārtu guvumu iesāka Anže Kopitars, taču sešas minūtes vēlāk Šipačovs atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Krievi sāka spēlēt mierīgāk, par ko 35.minūtē Žiga Pance viņus sodīja, gūstot Slovēnijas otros vārtus.

Trešajā periodā Jevgeņijs Dadonovs panāca rezultātu 5:2, izdarot tālu metienu, bet Roberts Saboličs Slovēnijai guva trešos vārtus.

Krievijas izlasei šis bija otrais panākums pasaules čempionātā, kamēr Slovēnijai tas bija otrais zaudējums.

$d_id=21; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2015star.inc' ?>