Mačs sāksies plkst.21.45 pēc Latvijas laika, un to tiešraidē būs iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.

Kā ziņots, abas komandas savā starpā tikās arī trešdien, kad Latvijas izlase izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1, tiekot pie pirmā panākuma šajā pavasarī.

Mačos Dānijā Latvijas izlasei nepalīdz pamatvārtsargs Edgars Masaļskis. Tāpat ar komandu nav Jānis Sprukts, Miķelis Rēdlihs, Guntis Galviņš un Krišjānis Rēdlihs, bet līdz galam neizārstētu traumu dēļ mājās palikuši Andris Džeriņš, Jēkabs Rēdlihs un Māris Bičevskis. Bičevskis ir uzsācis sausos treniņus, bet J.Rēdlihs pirmdien pat kāpa uz ledus izlases treniņā.

Savukārt Gunārs Skvorcovs atgriezies sava kluba "Liepājas metalurgs" sastāvā, kur šonedēļ aizvada kārtējās Latvijas atklātā čempionāta finālsērijas spēles.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā notikušajos EHC turnīra mačos ar Čehiju plecu traumēja Roberts Jekimovs, un viņa vietā uz valstsvienību izsaukts jaunais uzbrucējs Elvis Biezais, kurš šo sezonu aizvadīja Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandas "Rīga" sastāvā.

Kā ziņots, abās spēlēs ar Čehijas hokejistiem Latvija piedzīvoja zaudējumus - ar 3:4 (pēcspēles metienu sērijā) un 1:3.

Jau vēstīts, ka vēl šajā pavasarī Latvijas izlasei traumu dēļ nevar palīdzēt arī Māris Jass, Toms Hartmanis, Lauris Dārziņš un Mārtiņš Karsums.

Tāpat izlasei, visticamāk, nepalīdzēs arī aizsargs Arvīds Reķis un uzbrucējs Herberts Vasiļjevs.

Šogad kandidātu sarakstā nav iekļauts ilggadējais Latvijas izlases uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs, kurš pēc pagājušā gada pasaules čempionāta no valstsvienības atvadījās.

Jau vēstīts, ka 20. un 21.aprīlī EHC ietvaros Rīgā viesosies Krievijas izlase.

Savukārt pēdējās pārbaudes spēlēs pirms pasaules čempionāta 30.aprīlī un 1.maijā "Arēnā Rīga" Latvija spēlēs ar Franciju.

Šogad pasaules čempionāts risināsies Zviedrijā un Somijā. Latvijas izlase spēlēs vienā apakšgrupā ar Krieviju, Zviedriju, Čehiju, Vāciju, Norvēģiju, Dāniju un Itāliju.

Sākot ar šo gadu, pasaules čempionāta augstākajā divīzijā visas 16 komandas, ņemot vērā Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) rangu, izkārtotas divās apakšgrupās, pa astoņām vienībām katrā. Tādējādi katrai valstsvienībai būs garantētas vismaz septiņas spēles.

Latvijas hokeja izlases sastāvs pārbaudes spēlēm ar Dāniju:

vārtsargi - Māris Jučers, Kristers Gudļevskis;

aizsargi - Oskars Cibuļskis, Atvars Tribuncovs, Kristaps Sotnieks, Jānis Andersons, Rodrigo Laviņš, Mārtiņš Jakovļevs, Mārtiņš Porejs;

uzbrucēji - Ģirts Ankipāns, Aleksejs Širokovs, Mārtiņš Cipulis, Roberts Bukarts, Armands Bērziņš, Gints Meija, Aleksandrs Macijevskis, Juris Štāls, Kaspars Saulietis, Koba Jass, Juris Upītis, Miks Indrašis, Elvijs Biezais.