Turpinot gatavošanos 2018. gada pasaules hokeja čempionātam, Latvijas izlase ceturtdien aizvadīja kārtējo pārbaudes spēli, "Arēnā Rīga" uzņemot Šveices valstsvienību, un piedzīvoja septīto zaudējumu, ar 1:2 (1:0, 0:0 0:1, 0:1) pagarinājumā piekāpjoties šveiciešiem.

Līdz pat trešā perioda sākumam Latvija bija vadībā ar 1:0 – rezultātu spēles sestajā minūtē guva Andris Džeriņš.

Trešā perioda pirmajā minūtē Latvijas izlases vārtos piespiedu kārtā stājās Uldis Čalpa, jo Kristers Gudļevskis laukumu pameta aizdomās uz savainojumu. Par laimi, šīs bažas neapstiprinājās, bet Šveice izmantoja šo situāciju un rezultātu izlīdzināja.

Uzvaras vārtus šveicieši guva 38 sekundes pirms pagarinājuma beigām, kad teicami spēlējošo Čalpu pēc laukuma spēlētāju kļūdas pārspēja Damjens Riats.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!