Turpinot gatavošanos šāgada pasaules čempionātam, Latvijas hokeja izlase "Arēnā Rīga" svētdien, 2. aprīlī, aizvadīja otru pārbaudes spēli ar Krievijas olimpisko izlasi un arī šajā mačā piedzīvoja zaudējumu, taču komandai izdevās pārtraukt "sauso" sēriju un gūt vārtus - 1:2 (0:2, 0:0, 1:0).

Pirmās trešdaļas vidū Krievijas izlase ar nepilnas pusotras minūtes intervālu guva divus vārtus - 2:0, taču mača turpinājumā Latvijas komanda parādīja krietni vien saturīgāku sniegumu nekā iepriekšējā mačā un izrādīja nopietnu konkurenci, īpaši otrajā periodā.

Otrajā periodā mūsu komanda vairākkārt bīstami apdraudēja Iļjas Sorokina sargātos vārtus, taču Krievijas izlases vārtsargs kapitulēja vien pamatlaika beigās, kad tālu Aleksandra Jerofejeva metienu pielaboja Edgars Kulda - 2:1. Krievijas izlase centās vilcināt laiku, lai noturētu sev labvēlīgo rezultātu, bet mūsējie savukārt aktīvi centās to izlīdzināt. Mača noslēgumā Bobs Hārtlijs nomainīja Ivaru Punnenovu pret sesto laukuma spēlētāju, turklāt Krievija nopelnīja noraidījumu par skaitliskā sastāva pārkāpšanu, tomēr arī spēlējot ar divu vīru pārsvaru, mūsējiem neizdevās pārspēt Sorokinu.

Toties Latvija vēlreiz uzvarēja pēcspēles metienos - vienīgo "bullīti" realizēja Gints Meija.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!

Kā zināms, pirmajā pārbaudes spēlē galvenā trenera Boba Hārtlija debijā Latvijas izlase dienu iepriekš piekāpās Krievijas komandai ar 0:5.